مجله اینترنتی بیر کلیک عمومی سرگرمی و دانستنی ها انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت ۲

انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت ۲

0
1
9
انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت

انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت ۲

انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت ۲

خصوصیات رفتاری انسان‌ها بستگی به عوامل متعددی دارد. یکی از آنها تأثیر انرژی‌های کیهانی هنگام تولد می‌باشد. هر فرد موقع تولد، تحت تأثیر کیهانی سیاره‌ای می‌باشد که با توجه به سیاره، خصوصیات فرد نیز مشترک با آن انرژی است. خیلی خوب است که با دانستن این خصوصیات خود را بهتر بشناسیم و در جهت رفع نقاط ضعف یا تقویت خصوصیت اخلاقی خوب خود بکوشیم.

همچنین آیا می دانستید علاوه بر طالع بینی های مختلف ، رایحه انحصاری خود را می توانید با توجه به علائم نجومی و ماه تولد خود بیابید؟ محتویات موجود در برخی از عطرها با خلق خوی متولدین هر ماه تناسب بیشتری دارد. در این بخش از مجله اینترنتی بیر کلیک به معرفی عطرهای تولد براساس شخصیت افراد که پیشتر در پست انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت ۱ معرفی کردیم مبحث مربوطه را ادامه میدهیم . با ما همراه شوید .

مهر

انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت 2
انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت ۲

شخصیت متولدین مهر ماه مرد

با انصاف، متعادل، زن پرست، خوش سلیقه و گاه تنبل و بی اعتنا نسبت به زندگی، اگر شوهر متولد مهر دارید همیشه به سر و وضع خود برسید خانه را تمیز و مرتب نگاه دارید. این مرد به هیچ وجه مایل به رنجاندن دیگران نیست. شما می‌توانید به خود ببالید که هوشمند‌ترین مشاور جهان را د رجوار خود دارید.

شخصیت متولدین مهر ماه زن

معمولا استخوان بندی درشتی دارد و نسبتا سنگین وزن است. شما بارها در او علائم یاز قدرت، اراده، جدیت و تصمیم می‌بیند که با خلق و خوی زنانه کمتر سازگاری دارد. در هر موقعیتی چه جزئی و چه مهم هوشیاری و انصاف و قدرت استدلال خود را ظاهر می‌سازد و از انزوا و تنهائی نفرت دارد

عطر متولدین مهر ماه

رایحه فلفل سیاه می تواند بخش احساسی متولدین این ماه را تحت تاثیر قرار دهد، در عین حال برای انجام فعالیت های فیزیکی به آنها انرژی خواهد داد. این خاصیت به مهرماهی ها نیروی کافی برای متعادل نگاه داشتن امور را می دهد. عطر پیشنهادی برای متولدین این ماه Juniper Sling می باشد .

آبان

انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت 2
انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت ۲

شخصیت متولدین آبان ماه مرد

تیز هوش، با اراده، خواستار هدفهای بزرگ، پدری دلسوز و مهربان، مواظب باشید که هرگز به مرد متولد این ماهدروغ نگوئید و احساسات او را جریحه دار نکنید و یا بر خلاف غرور مردانه او رفتار و گفتاری نداشته باشید زیرا که انتقام و عکس العمل خشمگینانه او بسیار سوزنده و خطرنک است.

شخصیت متولدین آبان ماه زن

طناز و زیبا، خانه دار و گرم، حسود و انتقامجو، راز دار و خود دار، موقع شناس و گاه جاه طلب، جذاب و مغرور و با اعتماد به نفس، برای متولد این ماه اندکی علاقه و یا اندکی تنفر مفهوم ندارد یا عاشق است یا دشمن و در غیر اینصورت کاملا بی تفاوت و بی اعتناست.

عطر متولدین آبان ماه

رایحه گل مریم به خوبی با شخصیت آبانی ها هماهنگ است و از آنجا که خصوصیات آرام بخش دارد، شعله احساسات قوی بالقوه آبانی ها را خفیف و متعادل می کند.  عطر پیشنهادی برای متولدین این ماه Do Son می باشد .

آذر

انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت 2
انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت ۲

شخصیت متولدین آذر ماه مرد

صادق و راستگو، دمدمی مزاج، در عشق کم اعتنا، خواهان آزادی و بی‌قیدی و طرفدار تنوع و مسافرت، خطرنکترین شوهر دنیا است. صاحب بزرکترین کلکسیون دوست آشنا در دنیاست، به هنگام انتخابدوست به جای توجه به ظاهر دقت خود را متوجه باطن آنها میسازد.

شخصیت متولدین آذر ماه زن

اهل منطق و واقعیت، مهمان دوست، بی‌ریا و پول خرج کن، بی نظم و انضباط، راستگو اما بد زبان ودرشت‌گو، زبان متولد این ماه نیشدار و پر کنایه است اما قلبش پک و صمیمی و بی‌ریا ست. بیشتر اهل شکار افتخارات و شهرت است تا اهل شکار و پول و مادیات مشخصات کلی

عطر متولدین آذر ماه

متولدین این ماه تا حد زیادی می توانند از رایحه علف وتیور (Vetiver) بهره ببرند .  عطر پیشنهادی برای متولدین این ماه Narciso Rodriguez می باشد .

دی

انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت 2
انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت ۲

شخصیت متولدین دی ماه مرد

قدرت‌طلب، خانواده‌دوست، خوددار و سرد، در عرصه عشق کم‌حرف و کم‌تظاهر، پدری جدی و خشک اما مهربان و دلسوز. مقام را به ثروت ترجیح می‌دهد. در جوانی بسیار جدی است ولی به تدریج که پا به سن می‌گذارد نرم می‌شود. ابراز عشق و علاقه را باید به وی یاد بدهید. مرد این ماه هرگز از روی هوس ازدواج نمی‌کند.

شخصیت متولدین دی ماه زن

جاه‌طلب، کدبانو، منظم، کمی لجباز و زودرنج، همیشه آراسته و خوش‌لباس، هدف نهائی او همیشه تأمین زندگی، جلب احترام و کسب اقتدار و برخورداری از موقعیت‌های چشمگیر است. از نظر اجتماعی فوق‌العاده مبادی آداب و بانزکت است.

عطر متولدین دی ماه

رایحه یاس اسپانیایی و یاس رازقی (عربی) به متولدین دی ماه کمک می کند تا کمی بیشتر با بخش احساساتی وجودشان ارتباط برقرار کنند . عطر پیشنهادی برای متولدین این ماه Calvin Klein می باشد .

بهمن

انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت 2
انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت ۲

شخصیت متولدین بهمن ماه مرد

دارا دوستان زیادی است، از اقرار به نقطه ضعف‌های خود منزجر است. حسود و سوظنی نیست، هارت و پورت و هیاهو دارد. دیر ازدواج می‌کند و در بیماری وسواس است. ذاتآ اجتماعی است و افکاری را در سر می‌پروراند که اصلآ عملی نیستند. عشق اول خود را برای تمام عمر در خاطر نگه می‌دارد.

شخصیت متولدین بهمن ماه زن

بسیار غافلگیر کننده، سزیع الانتقال، دارادی حس پیش بینی، کنجکاو، رفیق باز و کم علاقه به آداب و رسوم، در عشق خود بسیار جدی و وفادار است اما قادر به ابراز آن نیست. او متعلق به همه جا همه کس است اما د رعین حال از آن هیچکس نمی‌باشد .

عطر متولدین بهمن ماه

رایحه نارنج و بهار نارنج برای پرورش و تعادل بخشیدن بخش خلاق متولدین برج دلو عالی است. عطر پیشنهادی برای متولدین این ماه Acqua Di Parma می باشد .

 

اسفند

انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت 2
انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت ۲

شخصیت متولدین اسفند ماه مرد

به هیچ عنوان حد وسط ندارد، یا منفی کامل است یا مثبت کامل، از کم کاری و خونسردی او نرنجید، هفته‌ای دوسه بار به او بگوئید دوستش دارید. متعصب نیست و هرگز به قضاوت نمینشیند و تا زمانیکه به مطلبی پی نبرده باشد نظریه‌ای ابراز نمی‌دارد.

شخصیت متولدین اسفند ماه زن

ظرف عسلی است که قدری فلفل به داخل آن ریخته شده است. از بسیاری جهات بی‌نظیر است. ناراحت‌‌ترین مردها در جوار زن اسفند احساس آرامش می‌کنند. سخت رویائی و خیالباف است، به کودکان خویش عشق می‌ورزد.

عطر متولدین اسفند ماه

رایحه چوب صندل بهترین انتخاب برای آنهاست تا اسفندی های عرفانی و غرق خیال را اندکی به زمین نزدیک کند . عطر پیشنهادی برای متولدین این ماه Elizabeth James می باشد .

 

بارگذاری بیشتر توسط امیر
بارگذاری بیشتر در سرگرمی و دانستنی ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − پانزده =

اینم جالبه

زیبائیهای گردشگری شهرستان کلیبر را بیشتر بشناسیم

زیبائیهای گردشگری شهرستان کلیبر را بیشتر بشناسیم زیبائیهای گردشگری شهرستان کلیبر را بیشتر …